KONST / Litografier / Färglitografi 7764482
nr 776 4482
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografi , Göran Hahne (f. 1943), 227/360, signerad, motivets mått: 55x39
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 september 2012
kl 18:23:19
5/9 21:54:11
100 kr
10/9 18:18:14
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne